Torba Siłaczka

Torba Siłaczka

DOSTĘPNE MODELE / RODZAJE ODZIEŻY

Uwagi
cena: 19,90 zł

OPIS PRODUKTU

Torba bawełniana Siłaczka powstała z myślą o wszystkich paniach, które codziennie z trudem dostarczają do swego domostwa pełną siatę zakupów. Troba, nadruk, skojarzenie, wszystko to daje na pewno humorystyczną całość, która choć na chwilę pozwoli zapomnieć o tym co mamy w torbie... ale nie zawsze musi.

UWAGA! Projekt autorski. Wszelkie jego kopiowanie bez zgody autora jest zabronione.

Torba bawełniana z nadrukiem „Siłaczka”

Torba bawełniana „Siłaczka” powstała z myślą o wszystkich paniach, które codziennie z trudem dostarczają do swego domostwa pełną siatę zakupów. Torba, nadruk, skojarzenie, wszystko to daje na pewno humorystyczną całość, która choć na chwilę pozwoli zapomnieć o tym co mamy w torbie... ale nie zawsze musi…

W ostatnich latach torby bawełniane zyskały ogromną popularność, coraz częściej wypierając z użytku tradycyjne, jednorazowe siatki plastikowe. I nie ma w tym nic dziwnego, bo materiałowe torebki są nie tylko praktyczne, ale często stają się również oryginalnym akcesorium modowym. Oferowana przez nas torba z napisem „Siłaczka” jest tego najlepszym dowodem! Stylowa, minimalistyczna torba znakomicie będzie komponowała się z większością damskich codziennych stylizacji. Dzięki temu doskonale sprawdzi się nie tylko podczas wyjścia na zakupy, ale także jako torba do noszenia podręcznych akcesoriów podczas wyjścia na uczelnię czy do pracy.

Torba z napisem „Siłaczka” – wytrzymałość przede wszystkim

Po co nosić nieestetyczne, kiepskiej jakości foliówki i szkodzić środowisku, gdy zawsze pod ręką można mieć wytrzymałą bawełnianą torbę? Oferowana przez nas torba z napisem „Siłaczka” jest wykonana z wysokojakościowej, wytrzymałej bawełny, dzięki czemu można nosić w niej nie tylko niewielkie produkty spożywcze, ale także na przykład laptop.

Torba „Siłaczka” – cena

Ile kosztuje nasza torba „Siłaczka”? Cena za ten produkt wynosi 19,90 zł, do czego należy doliczyć dodatkowo koszty przesyłki. Jest to jednak niewielka cena ze estetyczną torbę, która może posłużyć przez długie lata.

TABELA ROZMIARÓW

torba.pngSzerokość A – mierzona od jednego do drugiego boku torby w stanie rozłożonym na płasko

Długość B – mierzona od góry do dołu torby wstanie rozłozonym na płasko

Wszystkie wymiary zostały pobrane z torby w stanie rozłożonym. Producent dopuszcza uchyłki od podanych wymiarów nie przekraczające 5%. W tabeli umieszczono dane dotyczące szerokości i długości torby w centymetrach.

Całkowita długość uchwytu (cm)

Szerokość A (cm)

Długość B (cm)

60

38

42

SPECYFIKACJA TORBY

Torba bawełniana wielokrotnego użytku, uchwyty wszyte wewnątrz torby, mocne szycia, materiał wysokiej jakości. Skład 100% surówka bawełniana, gramatura 155g.

Naduk na torbie jest bardzo trwały. Wykonujemy go na profesjonalnych maszynach przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Torby polecamy prać na lewą stronę w temperaturze maksymalnej 40 stopni Celsjusza. Daje to gwarancję długiej trwałości produktu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ