MUZYCZNE 

liczba produktów w wybranej kategorii: 3
  Koszulka DJ Koszulka DJ
  Koszulka DJ
  cena: 33,00 zł
  Słucham metalu Słucham metalu
  Słucham metalu ale w czarnym jest gorąco
  cena: 29,90 zł
  I love disco polo I love disco polo
  I love disco polo
  cena: 29,90 zł

Koszulki dla fanów muzyki wszystkich gatunków.

Nie mamy śmiałości aby określić, króry gatunek muzyki jest najlepszy. Wszystkie traktujemy równo. Daletgo przygotowaliśmy koszulki muzyczne nawiązujące do różnych gatunków muzyki. Posiadamy koszulki męskie, damskie i dziecięce zarówno z krótkim jak i z długim rękawem. Mamy już gotowych kilka projektów ale ciągle je uzupełniamy o coraz to nowe. Wyróżnić można tutaj na przykład koszulki rockowe z fantastycznymi nadrukami na koncerty. Uwagę przykują zapewne także koszulki matalowe, które można nabyć u nas w dość niecodziennej kolorystyce jak na taką odzież. Zupełnie inne nadruki są naniesione na koszulki techno i bardzo do nich zbliżone koszulki disco

Disco polo to też popularny rodzaj muzyki.

Szczególną uwagę zawsze przykuwa muzyka disco polo. Sprawdza się ona na wszelkich zabawach, imprezach, festynach. Niby nikt jej nie słucha a każdy zna słowa niemal wszystkich piosenek. Artyści tego rodzaju muzyki wprost uwielbiją nosić albo koszule albo po prostu zwykłe t-shirty. Dlatego szczególnie polecamy koszulki z nadrukiem disco polo dla całej rodziny. Wiemy z doświadczenia, że koszulki disco polo są po rostu niezastąpione na kocertach podczas wakacji. Spokojnie nadają się także do codziennego użytku.

Koszulki muzyczne z własnym nadrukiem.

Jeśli macie swoją kapelę i potrzebujecie zrobić koszulki z nazwą zespołu to serdecznie zapraszamy do naszego sklepu. można w nim samemu zaprojektować nadruk. Promowanie swojego zespołu na koszulkach to idealne rozwiązanie. Warto je również rozdawać na koncertach i stawawć się coraz bardziej sławnym i rozpoznawalnym. A może warto zastanowić się nad takim prezentem dla znajomego prowadzącego swój własny zespół muzyczny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ