dla dziewczyny / koleżanki 

liczba produktów w wybranej kategorii: 39
  Pumba Pumba
  Pumba
  cena: 29,90 zł
  Niskie dziewczyny są zajebiste Niskie dziewczyny są zajebiste
  Niskie dziewczyny są zajebiste
  cena: 29,90 zł
  Zamiast księcia wolałabym Zamiast księcia wolałabym
  Zamiast księcia wolałabym
  cena: 29,90 zł
  Fajna laska Fajna laska
  Fajna Laska
  cena: 29,90 zł
  Szczupła i bogata Szczupła i bogata
  Nigdy dość szczupła nigdy dość bogata
  cena: 29,90 zł
  Nie jestem kopciuszkiem Nie jestem kopciuszkiem
  Nie jestem kopciuszkiem
  cena: 29,90 zł
  Pyskata od urodzenia Pyskata od urodzenia
  Pyskata od urodzenia
  cena: 29,90 zł
  Jestem wredna Jestem wredna
  Przed poranną kawą jestem wredna
  cena: 29,90 zł
  Najpiękniejsza w mieście Najpiękniejsza w mieście
  Najpiękniejsza w całym mieście
  cena: 29,90 zł
  Najpiekniejsza we wsi Najpiekniejsza we wsi
  Najpiękniejsza w całej wsi
  cena: 29,90 zł
  Mała ale niebezpieczna Mała ale niebezpieczna
  Mała ale niebezpieczna
  cena: 29,90 zł
  Jestem zajebista Jestem zajebista
  Jestem zajebista
  cena: 29,90 zł

Koszulki dla dziewczyn z napisami na specjalne okazje.

Nie tylko chłopaki lubią nosić t-shirty. Podobnie jest także w przypadku płci pięknej. Dlatego też przygotowaliśmy koszulki dla dziewczyn w kilku ciekawych kolorach i modelach. Dodaliśmy do wielu wzorów możliwość ich modyfikacji, na przykład wpisania dowolnego imienia lub daty. Dzięki temu istnieje możliwość stworzenia oryginalnej, niepowtarzalnej koszulki na każdą specjalną okazję dla dziewczyny w każdym wieku. Zachęcamy do skorzystania z naszego kreatora, gdzie można zaprojektować samemu dowolny nadruk.

Jakie wybrać koszulki dla dziewczyny a jakie dla koleżanki?

Pytanie dość banalne ale często zadawane. Mówiąc lub pisząc dziewczyna mamy na myśli bardzo młodą kobietę. Oczywiście słowo to może być interpretowane także jako ktoś bliższy sercu ale jescze nie narzeczona. Od tego naszym zdaniem zależy wybór nadruku na koszulce. Do grupy dla dziewczyn staraliśmy się więc dodać wszystkie projekty, które są odpowiednie dla płci pięknej. Dlatego też, znajdują się w niej koszulki dla koleżanki i kobiet w każdym wieku. Natomiast koszulki z napisami dla dziewczyn można znaleźć zarówno w tej grupie jak i w grupie koszulek dla zakochanych. 

Prezent na Dzień Kobiet a koszulki dla pań.

Można zauważyć, że zaprojektowane przez nas wzory są odpowiednie dla kobiet w każdym wieku. Wszystkie koszulki dla pań są dostępne w modelach damskich z krókim i długim rękawem w kilku kolorach. Okazji do świętowania jest w roku dość dużo. Najbardziej popularnym świętem jest Dzień Kobiet obchodzony Najbardziej popularny prezent na Dzień Kobiet to z pewnością kwiaty, w szczególności tulipany. W następnej kolejności czekoladki. Wszystko to jest jak najbardzie w porządku ale czy nie warto zaskoczyć płeć piekną czymś bardziej oryginalnym? Wydaje nam się, że koszulki z nadrukiem dla pań byłyby odpowiednim wyborem. Kolorystykę koszulek mamy imponująco szeroką. Wzorów jest naprawdę dużo i do tego można je personalizować.  Polecamy szczególnie śmieszne koszulki dla dziewczyny aby do tej lub każdej innej specjalnej okazji dodać trochę humoru i jeszcze więcej uśmiechów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ