O sklepie

Sklep internetowy z koszulkami Zobaczsam.pl istnieje nieprzerwanie od 2004 roku. Dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu sprawnie dostosowujemy się do ciągle zmieniającej się branży, trendów.

Od początku stawialiśmy na jakość zarówno pod względem oferowanego przez nas towaru jak i szybkiej, sprawnej obsługi. Zasady współpracy z Państwem są jasne od początku do końca. Nie stosujemy nieuczciwych chwytów, chwytliwych sloganów czy "gwiazdek" w promocjach. Dla nas każdy klient jest ważny. O naszych zaletach najlepiej świadczą zadowoleni klienci a jest już ich kilkadziesiąt tysięcy w całej Polsce jak i za granicami naszego kraju. W swojej ofercie posiadamy tylko sprawdzone i godne polecenia marki. Nadruki na koszulkach wykonujemy różnymi technikami na profesjonalnych maszynach.

Teraz, nie ruszając się sprzed ekranu komputera, siedząc w wygodnym fotelu, możesz kilkoma ruchami myszy zamówić niepowtarzalne koszulki z nadrukiem z krótkim i długim rękawem. Bądź pewien, że nie przejdziesz ulicą niezauważony! Możesz również sprawić oryginalny prezent bliskiej Ci osobie.

W ofercie posiadamy koszulki na prezent na każdą specjalną okazję. Nasza specjalność to koszulki ze śmiesznymi nadrukami, lub z własnym nadrukiem. Proponujemy także odzież służbową, bhp, koszulki reklamowe jak i koszulki bez nadruku. W grupie koszulek na prezent znajdą Państwo propozycję t-shirtów dla taty, mamy, dziadka, babci, wujka, cioci i innych bliższych i dalszych osób. Dodatkowo zamieściliśmy w tej grupie ofertę na koszulki dla zakochanych, na walentynki, na urodziny, na wieczór kawalerski, panieński, wesele i w końcu odzieży dla przyszłych lub świeżo upieczonych rodziców. Znajdą tu Państwo wiele propozycji, w których można dodawać, tworzyć nadruki pod indywidualne potrzeby. Chodzi tu o nadruk imion, tekstów, prostej grafiki, liczby lat. Koszulki z nadrukami to grupa, w której zamieściliśmy między innymi wzory dla informatyków, wędkarzy, nauczycieli, fotografów, sportowców oraz wiele innych śmiesznych i ciekawych projektów. Oprócz tego w kolejnych grupach mamy do zaoferowania koszulki bez nadruków w bardzo atrakcyjnych cenach zarówno do sprzedaży detalicznej jak i hurtowej. Przy zakupach hurtowych zawsze proponujemy dodatkowe rabaty. Chętnie podejmiemy współpracę ze sklepami i firmami zainteresowanymi produkcją koszulek reklamowych.

Właścicielem sklepu ZobaczSam.pl jest firma BIMODO s.c.

ul.Paderewskiego 144

04-438 Warszawa

NIP 9522139428, Regon 362469535


ZOBACZ RÓWNIEŻ