Koszulki bawełniane hurtownia

Koszulki bawełniane - Hurtownia

Cena pojedynczej koszulki może być różna w zależności od rodzaju i długości współpracy. Im więcej koszulek zamawiasz, tym mniej za nie zapłacisz. Liczy się tylko ilość określonego modelu – możesz zamawiać koszulki w różnorodnych kolorach i rozmiarach w ramach jednego zamówienia! Stali klienci otrzymują od nas stałe rabaty niezależne od ilości zamawianego asortymentu. Koszulki z hurtowni wysyłamy kurierem, na życzenie wystawiamy fakturę VAT. Minimalna liczba koszulek, dla której przygotowaliśmy pierwszy próg zniżek, to w zamówieniu hurtowym już tylko 10 sztuk. 

Koszulki bez nadruku, koszulki pod nadruk

Do zakupów większych ilości odzieży bez nadruku zapraszamy do naszej hurtowni internetowej www.bimodo.eu lub na ogólną stronę naszej firmy. W naszej ofercie znajdują się koszulki bawełniane, czyli standardowe t-shirty a także koszulki polo, męskie, damskie i dziecięce. Każdy model występuje w kilkudziesięciu kolorach i kilku rozmiarach. Nie zapomnieliśmy także o odzieży na zimę. W ofercie można znaleźć też koszulki bawełniane z długim rękawem jak i polo z długim rękawem a nawet bluzy z kapturem i bez kaptura. Ciekawą propozycją są też polary w różnych kolorach oraz czapeczki z daszkiem. Wszystkie proponowane modele idealnie nadają się jako odzież pod nadruk logo firmy. Ciągle uzupełniamy naszą ofertę aby była coraz bardziej atrakcyjna.

Koszulki z nadrukiem z naszego sklepu - śmieszne koszulki

Zachęcamy do stałej współpracy wszystkie sklepy ze śmiesznymi upominkami. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Wszystkie dostępne w naszym sklepie wzory są autorskie i wszelkie ich kopiowanie bez zgody autora jest zabronione, dlatego nie można ich znaleźć w żadnym innym sklepie. Wysoka jakość koszulki w połączeniu z profesjonalnym, trwałym nadrukiem daje gwarancję, że zakupiona u nas odzież w pełni ustysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów. Na zakupionej u nas odzieży możemy wykonać nadruki różnymi technikami. Chętnie zrealizujemy zlecenia na koszulki z Państwa własnym nadrukiem. Ograniczeń nie ma żadnych.


ZOBACZ RÓWNIEŻ