DLA NAUCZYCIELI / UCZNIÓW 

liczba produktów w wybranej kategorii: 17
  Każdy geniusz nosi okulary Każdy geniusz nosi okulary
  Każdy geniusz nosi okulary
  cena: 33,90 zł
  Nie ogarniam Nie ogarniam
  Nie ogarniam
  cena: 29,90 zł
  Koszulka czytam bo lubię Koszulka czytam bo lubię
  Czytam książki bo lubię
  cena: 33,00 zł
  Nauczyciel zdobywca Nauczyciel zdobywca
  Koszulka dla nauczyciela zdobywcy
  cena: 31,00 zł
  Wychowawca zdobywca Wychowawca zdobywca
  Koszulka dla wychowawcy zdobywcy
  cena: 31,00 zł
  Ewolucja komputer Ewolucja komputer
  Ewolucja komputer
  cena: 29,90 zł
  Pumba Pumba
  Pumba
  cena: 29,90 zł
  Frak Frak
  Koszulka Frak
  cena: 33,00 zł
  Krawat informatyka Krawat informatyka
  Krawat dla informatyka
  cena: 33,00 zł
  Potworek Potworek
  Koszulka z potworem
  cena: 34,90 zł
  Umiesz liczyć licz na siebie Umiesz liczyć licz na siebie
  Umiesz liczyć licz na siebie
  cena: 29,90 zł
  Jeszcze zrobię z was ludzi Jeszcze zrobię z was ludzi
  Jeszcze zrobię z was ludzi
  cena: 29,90 zł

Prezent na Dzień Nauczyciela lub na koniec roku szkolnego.

Powyższe dwie specjalne okazje są najważniejsze w ciągu całego roku szkolnego i wymagają aby prezent dla nauczyciela był wówczas wyjątkowy. Jedną z  propozycji mogą być czekoladki lub dobra kawa. Jednak nie będzie to prezent ani wyjątkowy, ani ciekawy. Oczywiscie naszym zdaniem kwiaty to sprawa obowiązkowa, bowiem wyrażają nasz szacunek do nauczyciela. Jednak miłym dodatkiem było by coś z odrobiną dobrego humoru. Idealne wydają się tu być koszulki z nadrukiem dla nauczycieli, które przygotowaliśmy w wersji męskiej i damskiej. Wyodrębniliśmy tylko kilka podstawowych przedmiotów, jednak w naszym kreatorze możecie stworzyć na zamówienie koszulki dla nauczyciela z własnym nadrukiem. 

Śmieszne koszulki dla nauczycieli i uczniów.

Praktyczne i ponadczasowe koszulki dla nauczycieli to tylko część propozycji jakie widać w przedstawionej grupie. Drugą częścią są bowiem koszulki dla uczniów wszystkich klas. Nikt nie powiedział, że koszulka dla nauczyciela musi mieć poważny nadruk, podobnie jak koszulka dla ucznia. Wprawdzie mamy kilka takich projektów jednak nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie zamieścili kilku śmiesznych wzorów. Absolutnie nikogo nie wyśmiewamy i nie namawiamy do złego. Prosimy więc nieco luźniej i z małym dystansem potraktować każdy stworzony przez nas projekt. 

Koszulka na WF i koszulka z logo szkoły.

Wyjątkowo traktujemy zamówienia na koszulki z logo szkoły. Zdajemy sobie sprawę, że muszą one być dobrej jakości i w przystępnej cenie. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam przygotować zawsze odpowiednie koszulki dla szkół zarówno do użytku codziennego jak i na zawody sportowe. Jeśli chodzi o koszulki sportowe dla szkół to możemy oprócz logo szkoły nadrukować dowolne imię lub nazwisko zawodnika dodając do tego dowolny numer. Jako koszulki na wf polecamy gładki, czysty t-shirt bez żadnych nadruków, najlepiej w kolorze białym, choć kolorystyka jest bardzo szeroka. Posiadamy ponad 20 różnych kolorów koszulek dziecięcych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ