Regulamin

Klientem naszego sklepu www.zobaczsam.pl może zostać każdy, kto zapozna się z poniższym regulaminem, poprawnie wypełni formularz zamówienia, albo złoży telefoniczne lub mailowe zamówienie na sprzedawane przez nas produkty.

Regulamin Sklepu - www.zobaczsam.pl


1. Właścicielem i administratorem sklepu internetowego WWW.ZOBACZSAM.PL , zwanego dalej ZOBACZSAM.PL  jest firma BIMODO s.c.  zarejestrowana w Warszawie. Firma posługuje się numerem NIP9522139428 oraz numerem REGON 362469535.    
    
2.Oferta sklepu przedstawiona na www.zobaczsam.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 ustawy Kodeks Cywilny    
                     
3. Niniejszy regulamin określa sposób korzystania z usług sklepu internetowego ZOBACZSAM.PL. Przed dokonaniem zakupów w sklepie internetowym ZOBACZSAM.PL  należy przeczytać poniższy regulamin. Rejestracja oraz dokonywanie zakupów w sklepie internetowym ZOBACZSAM.PL  jest równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją regulaminu.    
                     
4. Rejestracja konta na stronie www.zobaczsam.pl odbywa się poprzez dopisanie swojego adresu mailowego oraz założenie hasła dostępu do utworzonego konta.
                     
5. Przyjmowanie zamówień odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego ZOBACZSAM.PL lub telefonicznie pod numerem 609609611 lub 511735057, bądź mailowo: sklep@zobaczsam.pl, oraz hurt@zobaczsam.pl
Zamówienia telefoniczne można składać w dni powszednie (poniedziałek – piątek) w godzinach 8-16.
    
6. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon zakupu bądź na życzenie Klienta faktura VAT. Stanowi to dowód zakupu który jest podstawą roszczeń reklamacyjnych czy też zwrotu towaru.  Powyższy dowód jest dostarczony wraz z zakupionymi przedmiotami.    
                     
7. Status zamówienia i potwierdzenie
Po dokonaniu zakupu w sklepie ZOBACZSAM.PL Klient otrzyma maila z potwierdzeniem zamówienia. Każdy dalszy status zamówienia będzie potwierdzany stosownym mailem np.: " Czekam na wpłatę", "W trakcie realizacji", czy " Wysłane".     
                     
8. Ceny towarów
Wszystkie ceny towarów zamieszczone na stronie internetowej WWW.ZOBACZSAM.PL podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
Po dokonaniu przez Klienta zamówienia cena produktu dla tego zamówienia nie ulegnie zmianie. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych towarów do oferty Sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Uprawnienie powyższe nie ma wpływu na ceny towarów w zamówieniach złożonych przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży.    
                     
9. Formy płatności
* Przelew bankowy  (w siedzibie banku, na poczcie czy też on-line)
* Płatność za pobraniem (płatność kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki, przy odbiorze na poczcie, w paczkomacie)
* Płatność gotówką przy odbiorze towaru osobiście, w punkcie odbioru naszej firmy w Warszawie, ul. Paderewskiego 144B/403, w dni powszednie (poniedziałek – piątek) w godzinach 18-19.                                  

10. Realizacja zamówienia
Kupione towary są zazwyczaj nadawane do Klienta w przeciągu 2-3 dni roboczych od złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem lub 2-3 dni roboczych od zaksięgowania zapłaty dokonanej przelewem bankowym. Nadawanie towarów następuje za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, Poczty Polskiej i jest realizowane tylko na terenie Polski. Czas wysyłki może ulec zmianie o czym klient poinformowany jest podczas zakupów w momencie wyboru opcji wysyłki. ZOBACZSAM.PL nie dokonuje nadawania towarów poza granice Polski.

11. Koszty dostawy:
* przesyłka kurierska przy przedpłacie na konto wynoszą 13 zł. Koszty dostawy przesyłki kurierskiej przy formie „za pobraniem” wynoszą 19.00 zł. Koszt dostawy będzie doliczony do ceny towarów kupionych w ZOBACZSAM.PL
Dostawa kurierem więcej niż 1 towaru, w ramach jednego zamówienia pod ten sam adres dostawy dokonywana jest na podstawie jednej opłaty za dostawę zgodnie z powyższym cennikiem.
* poczta polska przy przedpłacie na konto oraz przy pobraniu, koszt wysyłki zależy od wagi przesyłki i waha się od 7.5zł do 14.5zł. Wysyłamy listem poleconym priorytetowym przesyłki do wagi 1kg, oraz paczką pocztową priorytetową do 5kg. Wszystkie przesyłki powyżej 5 kg wysyłamy tylko kurierem.

Koszt wysyłki za pobraniem to zawsze dodatkowo + 6.00zł.
                     
12. Czas dostawy
Kurier DPD dostarcza paczki w ciągu 24-48 godzin od momentu nadania paczki, pod warunkiem zastania odbiorcy pod adresem doręczenia. W sytuacji kiedy kurier nie zastanie adresata, zostanie podjęta druga próba doręczenia oraz ewentualna próba kontaktu telefonicznego w celu ustalenia terminu dostawy. Kurierzy nie mają obowiązku dzwonienia do klienta.    
                     
13. Dane osobowe
Składając zamówienie w Sklepie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie ZOBACZSAM.PL oraz na ich przetwarzanie  dla celów realizacji umowy. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych.
Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.    
                     
14. Towar i jego dostępność
Sprzedajemy tylko i wyłącznie NOWE produkty, w oryginalnych opakowaniach, posiadające wszystkie atesty obowiązujące na terenie RP.
Kolory oraz niektóre elementy mogą nieznacznie odbiegać od pokazanych na zdjęciach.    
                     
15. Reklamacje
Wszystkie produkty - zgodnie z normami unijnymi - objęte są gwarancją producenta, która rozpatrywana jest na podstawie dowodu zakupu (paragon, faktura).
Przed złożeniem reklamacji prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą firmą w celu sprawniejszego przeprowadzenia procedury reklamacyjnej.

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@zobaczsam.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

  • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

NIE PRZYJMUJEMY REKLAMOWANEGO LUB ZWRACANEGO TOWARU WYSŁANEGO DO NAS PRZEZ KLIENTA PRZESYŁKĄ POBRANIOWĄ.

16. Zwroty
Zgodnie z ustawą z dnia 25 grudnia 2014 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) każdy klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w okresie 14 dni roboczych bez podania przyczyny.

Prawidłowo wykonany towar pod konkretne, zindywidualizowane zamówienie klienta nie podlega zwrotowi ani wymianie na inny rozmiar czy kolor.

Zwroty prosimy przesyłać na adres siedziby firmy.  Sklep ZOBACZSAM.PL zwraca całą wpłaconą kwotę w ciągu 14dni.

W przypadku zwrotu towaru koszt tzw. "odsyłki" pokrywa w całości Klient (Kupujący).

TOWAR NIE PODLEGA ZWROTOWI ANI WYMIANIE NA INNY ROZMIAR:

a) jeżeli sklep ZOBACZSAM.PL wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
                     
Adres, na który należy wysyłać zwroty i reklamacje:
BIMODO s.c.
Brzozów Kolonia 77A
08-300 Sokołów Podlaski

Kontakt:
Tel. 609 609 611 lub 511 735 057
e-mail: sklep@zobaczsam.pl


ZOBACZ RÓWNIEŻ