KOSZULKI NA PREZENT 

liczba produktów w wybranej kategorii: 232
  Koszulka bezcenny z kodem kreskowym Koszulka bezcenny z kodem kreskowym
  Bezcenny z kodem kreskowym
  cena: 31,00 zł
  Koszulka głowa rodziny Koszulka głowa rodziny
  Głowa rodziny
  cena: 19,90 zł 29,90 zł
  Koszulka Tata SA Koszulka Tata SA
  Tata SA Firma
  cena: 34,90 zł
  Koszulka Mama SA Firma Koszulka Mama SA Firma
  Mama SA Firma
  cena: 34,90 zł
  Koszulka jedyny wyjątkowy tata Koszulka jedyny wyjątkowy tata
  Jedyny wyjątkowy tata na świecie
  cena: 33,00 zł
  Po 50-tce wyborowej Po 50-tce wyborowej
  Życie zaczyna się po 50-tce wyborowej
  cena: 29,90 zł
  Koszulka wyjątkowa mama Koszulka wyjątkowa mama
  Jedyna wyjątkowa mama na świecie
  cena: 29,90 zł
  Koszulka Babcia SA Firma Koszulka Babcia SA Firma
  Babcia SA Firma
  cena: 34,90 zł
  Koszulka z nadrukiem Dziadek SA Koszulka z nadrukiem Dziadek SA
  Dziadek SA Firma
  cena: 34,90 zł
  Koszulka codziennie budzę się przystojniejszy ale dzisiaj to już -piii- przesadziłem Koszulka codziennie budzę się przystojniejszy ale dzisiaj to już -piii- przesadziłem
  Codziennie budzę się przystojniejszy k...a
  cena: 34,90 zł
  Codziennie budzę sie piękniejsza Codziennie budzę sie piękniejsza
  Codziennie budzę się piękniejsza
  cena: 31,00 zł
  Adrenalina uzależnia - motor Adrenalina uzależnia - motor
  Born in the PRL
  cena: 29,90 zł

Koszulki na prezent, koszulki na specjalne okazje, koszulki okolicznościowe.

W tej kategorii znajdą Państwo koszulki z nadrukiem na prezent dla mamy, taty, dziadka, babci, siostry, wujka, cioci, przyjaciół. W ofercie naszego sklepu znaleźć można koszulki urodzinowe, koszulki na wieczór kawalerski czy panieński, jak również t-shirty dla przyszłych rodziców. Jednym słowem znajdą Państwo u nas koszulki z nadrukiem na zamówienie dla wszystkich na każdą specjalną okazję. Do wielu oferowanych projektów można dodawać własne teksty i daty co czyni koszulkę jeszcze bardziej atrakcyjną i okolicznościową. Wszystkie proponowane przez nas modele odzieży są wysokiej jakości a nadruki są wyraźne, trwałe i niepowtarzalne.

Koszulka jako prezent na każdą okazję.

Większość z nas staje przed trudnym wyborem – jaki prezent kupić? Krawat? Tata dostaje co roku. Perfumy? Ile można? Przecież mamy półka już się ugina. Babcia i dziadek nie mają już gdzie stawiać laurek i wieszać zdjeć wnucząt? Zakochani również w końcu mają już dość czekoladek w kształcie serduszka i słodkich maskotek. Urodziny znajomego już blisko a my wciąż nie wiemy co kupić. Jak jeszcze umilić przyjęcie niespodziankę? Dlatego czasem warto poszukać alternatywnych rozwiązań. Wtedy być może zaskoczymy osobę obdarowaną. Tym, którzy stoją przed tak trudnym wyborem, polecamy śmieszne koszulki na prezent jako dokonałe podkreślenie każdego święta, każdej okazji. Przygotowaliśmy mnóstwo wzorów od tematycznych, poprzez bardzo popularne aż po wesołe i humorystyczne. Każdy z pewnością znajdzie odpowiedni t-shirt na prezent dla swoich bliskich.

Specjalne okazje to dla nas coś wyjątkowego.

Każda okazja jest dobra do świętowania, nawet ta najmniejsza. Warto zatem w takich sytuacjach zadbać o odpowiednią atmosferę oraz pamiątki. Cieszmy się z każdego święta bo wszystkie są wyjątkowe i niepowtarzalne. Awans kolegi z pracy, odejście pracownika na emeryturę, wesele znajomych, przyjście na świat dziecka, wieczór kawalerski kumpla, wieczór panieński kumpeli czy w końcu najbardziej popularne urodziny czy imieniny to tylko niektóre specjalne okazje na jakie przygotowaliśmy koszulki z nadrukiem. Zawsze jesteśmy przygotowani i często wprowadzamy nowe koszulki na Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień Babci czy też Dzień Dziadka. Dzięki temu nie jesteśmy nudni a nasza kreatywnosć zadziwia czasami nas samych. Ostatecznie możecie sami stworzyć t-shirt na zamówienie w naszym kreatorze i mile zaskoczyć swoich bliskich oryginalnym upominkiem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ