DLA MOTOCYKLISTÓW 

liczba produktów w wybranej kategorii: 11
  Legendary Rider Legendary Rider
  Legendary Rider - dowolny rok
  cena: 35,90 zł
  Super Rider Super Rider
  Super Rider
  cena: 35,90 zł
  Najlepszy motocyklista na świecie Najlepszy motocyklista na świecie
  Najlepszy motocyklista na świecie
  cena: 34,90 zł
  Tata super motocyklista Tata super motocyklista
  Tata super motocyklista
  cena: 33,00 zł
  Mam wyjebane Mam wyjebane
  Mam wyjebane
  cena: 29,90 zł
  Lubię zapier... szybką jazdę Lubię zapier... szybką jazdę
  Lubię zapier... szybką jazdę
  cena: 33,00 zł
  Ścigacz Ścigacz
  Ścigacz
  cena: 31,00 zł
  Koszulka dla kierowców Mistrz Kierownicy Koszulka dla kierowców Mistrz Kierownicy
  Mistrz kierownicy
  cena: 31,90 zł
  Ewolucja motor Ewolucja motor
  Ewolucja motocyklista
  cena: 29,90 zł
  Adrenalina uzależnia - motor Adrenalina uzależnia - motor
  Adrenalina uzależnia i motor
  cena: 31,00 zł
  Adrenalina uzależnia - wzór Adrenalina uzależnia - wzór
  Adrenalina uzależnia - wzór chemiczny
  cena: 29,90 zł

Koszulki motocyklowe z nadrukiem

Wielbicieli motocykli jest w Polsce i na całym świecie bardzo wielu. Nieważne jakim rodzajem, jaką marką motocykla jeździcie. Jesteście jedną, wielką rodziną. Wcześniej czy później przyjdzie czas na zakup prezentu dla takiej właśnie osoby. Jesteśmy przekonani, że T-shirty motocyklowe będą doskonałym pomysłem na prezent. Oferujemy śmieszne koszulki motocyklowe z nadrukiem w wersji męskiej, damskiej lub dziecięcej. Przygotowaliśmy wiele różnych wzorów nadruku od czachy poczynając, a na sylwetkach motocykli kończąc.

Śmieszne koszulki motocyklowe

Nie ma chyba bardziej oryginalnej odzieży niż koszulki z własnym nadrukiem. Podobnie jak w innych grupach tak i w tej zachęcamy do stworzenia własnej koszulki dla motocyklisty a dokładniej własnego nadruku na wybranym T-shircie. Oferta obejmuje śmieszne koszulki motocyklowe męskie, damskie i dla dzieci w wielu kolorach, chociaż wiemy, że kolor czarny będzie najbardziej pożądany. Na szczególną uwagę zasługują koszulki motocyklowe dla dzieci, które wyglądają po prostu szałowo. Wzory na odzieży możemy nadrukować dowolne. Wystarczy bardzo dobrej jakości plik graficzny przesłany na maila. Wykonamy każde zlecenie, niezależne od ilości i od tego czy będą to wymieszane kolorystycznie i rozmiarowo koszulki motocyklowe damskie, męskie i dziecięce.

Idealne koszulki na zloty miłośników motocykli

Nawiązując do powyższego punktu informujemy, że z przyjemnością wykonamy dla Was koszulki zlotowe nawet z najbardziej wymagającą grafiką. Posiadamy bardzo szeroki park maszynowy i dlatego nie jest nam straszne żadne zlecenie. Ceny również z pewnością nie będą odstraszające. Jakość odzieży jest bardzo wysoka podobnie jak wykonanych nadruków. W tym miejscu dziękujemy wszystkim grupom kupującym u nas taką odzież już od kilku lub nawet w niektórych przypadkach od kilkudziesięciu lat. Cały czas serdecznie zapraszamy inne grupy, ponieważ z doświadczenia wiemy, że ciągle powstają nowe a te, które istnieją są coraz większe. Chętnie wykonamy dla was koszulki na zlot jak zawsze w ekspresowym tempie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ