DLA SPORTOWCÓW / PIŁKARSKIE 

liczba produktów w wybranej kategorii: 5
  Koszulka Polska Koszulka Polska
  Koszulka Polska
  cena: 24,90 zł
  Polska biało-czerwoni Godło Polska biało-czerwoni Godło
  Polska biało-czerwoni z godłem
  cena: 34,90 zł
  Piłkarska wzór S4 Piłkarska wzór S4
  Koszulka sportowa piłkarska z dowolnym nadrukiem - wzór S4
  cena: 24,90 zł
  Ewolucja kulturysta Ewolucja kulturysta
  Ewolucja kulturysty
  cena: 29,90 zł
  Ewolucja biegacz Ewolucja biegacz
  Ewolucja biegacz
  cena: 29,90 zł

Koszulki dla sportowców z nadrukiem jako codzienne ubranie.

Każda dyscyplina sportu ma swoich wielbicieli. Do każdej z nich potrzebny jest specjalistyczny strój. Takie można zakupić w sklepach sportowych. My proponujemy coś zupełnie innego, czyli śmieszne koszulki sportowe prawie z każdej możliwej dyscypliny. Pomimo ciągłego uzupełnienia oferty nie jesteśmy w stanie zapropjektować wzorów dla każdej dyscypliny. Daltego zachęcamy do skorzystania z naszego kreatora i stworzenia własnej, dowolnej koszulki sportowej. Pomimo używania określenia koszulki sportowe mamy raczej na myśli wygodne t-shirty ze śmiesznymi nadrukami. Może to być bardzo dobry pomysł na prezent dla sportowca w każdym wieku i każdej płci, uprawiającego dowolną dyscyplinę sportu.

Koszulki sportowe z własnym nadrukiem.

Można u nas nabyć standardowe koszulki sportowe oddychające lub zwykłe bawełniane. Przygotowaliśmy modele męskie, damskie i dziecięce z krótkim i z długim rękawem. Na odzieży tej możemy wykonać dowolny nadruk. Mogą to być na przykład koszulki sportowe z własnym numerem i nazwiskiem, które są idealne dla uprawiających sporty drużynowe. Mamy tu na myśli na przykład koszulki piłkarskie, na których możemy dodatkowo nadrukować dowolne logo czy tez herb waszego klubu. Chętnie wykonamy także koszulki dla drużyny siatkarskiej lub każdej innej. Standardowo jest to zazwyczaj nadrukowana mała cyfra z przodu oraz nazwisko i duża cygfra z tyłu koszulki. Oczywiście na koszulki dla drużyny piłkarskiej możemy nadrukować zamiast małego numerka logo klubowe. Odzież taka wygląda wówczas bardziej profesjonalnie jak zresztą cała drużyna. 

Pojęcie koszulki sportowe piłkarskie w inetrnecie.

Zazwyczaj w sieci spotykamy właśnie takie oto określenie jak w powyższym temacie. Chodzi tutaj o t-shirty sportowe z krótkim rękawem i dowolnym nadrukiem.  Jednak w przypadku naszego sklepu jest ono rozpatrywane znacznie szerzej. Przygotowaliśmy przecież także koszulki sportowe z długim rękawem jak również i bezrękawniki odpowiednie dla każdej dyscypliny sportu. Przykładowo bezrękawniki sportowe będą idealne dla koszykarzy. Na każdym proponowanym modelu odzieży możemy wykonać dowolny nadruk związany ze sportem. Wykonamy koszulki sportowe na zamówienie dla wszystkich, którzy ich potrzebują.

ZOBACZ RÓWNIEŻ