DLA GÓRNIKÓW 

liczba produktów w wybranej kategorii: 2
  Koszulka zostałem górnikiem nie z wyboru ja mam to we krwi Koszulka zostałem górnikiem nie z wyboru ja mam to we krwi
  Zostałem górnikiem nie z wyboru
  cena: 40,00 zł
  Górnik zawsze wchodzi najgłębiej Górnik zawsze wchodzi najgłębiej
  Górnik wchodzi najgłębiej
  cena: 34,90 zł

Koszulki dla górników-pracoholików? Z przymrużeniem oka

Tak, dla nich również! Jeżeli do ekstazy doprowadzają Was mroczne klimaty sztolni, a dzień na powierzchni to dzień stracony – te t-shirty są właśnie dla Was! Przewiewne, wygodne i praktyczne koszulki pozwolą zagłębić się w ich czerni. Jeżeli zaś czerń przyprawia Cię o szybsze bicie serca, a zarazem to bicie zwiększa wydobycie, nie ma na co czekać i trzeba je po prostu nosić! 

Drzewiej mawiało się, że „bliższa ciału koszula, niźli sukmana”. Te oto czarne koszulki aż proszą się o modyfikację tego porzekadła. Bowiem bawełniane, lekkie i jakże miłe w dotyku dla skóry – bliższe ciału są z kolei, niźli typowa koszula. Trudno zresztą wyobrazić sobie pracę w pocie czoła pod krawatem… Koszulki dla górników muszą zatem w znacznie większym stopniu przepuszczać powietrze, którego pod ziemią zwykle jest nieco ograniczona ilość. Te oto atrakcyjne wizualnie i dowcipne koszulki spełniają owe jakże gorąco pożądane kryteria. Ponadto koszulki te w różnych rozmiarach od „XS” do „5XL” spełnią oczekiwania panów o różnej posturze. Wszak praca w kopalni może zarówno przyprawiać o tęgie bicepsy, jak i w rekordowym tempie odchudzać. Bez względu na to, czy przez dłuższy czas utrzymujesz tą samą posturę, czy też pod tym względem zmieniasz się niczym kameleon – zawsze pośród naszych t-shirtów wybierzesz coś właśnie dla Ciebie. Jeżeli zaś właśnie natura kameleona nie jest Ci obca, i to niezależnie od sylwetki, możesz jeszcze wybierać spośród różnych kolorów dostępnych modeli koszulek dla górników

Sześć stóp nad ziemią, czyli Barbórka na wesoło

Spędzanie Barbórki samotnie może być mało ciekawą perspektywą. Wystarczy jednak, że zaprosisz dwóch kolegów w górniczych koszulkach – wasze trzy ulubione koszulki i wasze całe sześć stóp na tej imprezie to już może być zabawa na całego! Większość pracowników kopalń mimo wszystko woli spędzać wesoło wolny czas nad ziemią. I tego właśnie życzymy Wam z okazji Waszego święta. Pamiętać należy, że Barbórka to nie jedyna okazja, którą uczcić warto właśnie w tych wspaniałych koszulkach. 

Na rodzinne imprezy

Dla górników z dziada pradziada nie ma lepszej odzieży na imprezę rodzinną, i nie tylko, niż ta oto koszulka opatrzona napisem: „Zostałem górnikiem nie z wyboru. Mam to we krwi. Szczęść Boże.”. To idealne koszulki dla górników w każdym pokoleniu. Tradycjonaliści, jakich wśród górniczych rodzin zdecydowanie nie brakuje, być może wybiorą wszystkie w tym samym kolorze. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby pod tym względem między sobą się wyróżniać. Na szczęście zupełny brak wyboru co do koloru stroju obejmuje niewiele rodzajów garderoby – na przykład górniczy mundur. Tymczasem po zrzuceniu tego nieco sztywnego, odświętnego stroju nadal można podkreślać swoją przynależność do tej jakże dumnej profesji. 

Koszulki dla górników także na górniczy wieczór kawalerski

Za mundurem panny sznurem? Za górniczym również. Przychodzi jednak moment, kiedy pora się ustatkować. A co za tym idzie – jest kolejna okazja do świętowania. Na górniczy wieczór kawalerski idealnym strojem okazać może się właśnie koszulka z nieco prowokacyjną grafiką opatrzoną napisem: „ Górnik zawsze wchodzi najgłębiej.”. Należy jednak koniecznie pamiętać o zmianie tej części odzieży przed udaniem się na ceremonię do kościoła… Nie zawsze też mogą być nim zachwycone dawno niewidziane ciocie zaproszone na wesele. Wszystko jest jednak kwestią indywidualnych upodobań i wyczucia okazji. Każdy górnik sam z łatwością zatem zdecyduje którą z koszulek kiedy ubrać najlepiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ