WŁASNE NADRUKI 

Koszulki, bluzy, kubki inne produkty z własnym nadrukiem.

Jeśli na naszym sklepie nie ma wzoru jakiego szukaliście to serdecznie zachęcamy do zaprojektowania swojego własnego nadruku. A może taki nadruk juz masz? Wystarczy wówczas tylko wgrać ten plik do naszego kreatora i zobaczyć jak będzie wyglądał na koszulce, czy też bluzie a nawet kubku. Do wyboru pozostawiamy kilkadziesiąt gotowych naszych grafik, czy też ozdobników, które przydadzą się przy tworzeniu koszulki z własnym nadrukiem jako dodatkowy element do tekstu. Tekst można wpisać dowolny, do wyboru udostępniliśmy kilka ciekawych, różnorodnych czcionek. Wszystko więc w waszych rękach i waszej wyobraźni. Zapraszamy do projektowania i życzymy przy tym dobrej zabawy.

Koszulki z dowolnym nadrukiem jako prezent na specjalne okazje.

Nie ma chyba nic bardziej oryginalnego a zarazem praktycznego niż koszulki z dowolnym napisem jako prezent. Tekst możemy wpisać dowolny, pasujący do danej osoby czy też sytuacji, okazji na jaką szykujemy prezent. Zapewne będzie to fantastyczne rozwiązanie tym bardziej, że nadruk będzie niepowtarzalny a tym samym i cała koszulka. Z naszej strony możemy zapewnić staranne wykonanie nadruku i jego spakowanie w foliowy woreczek. Możecie korzystać z naszych wzorów na sklepie i tylko zmieniać niektóre elementy na bardziej pasujące do osoby, która będzie nosiła taki t-shirt, czy też bluzę. 

Projektowanie odzieży a projektowanie nadruków.

W naszym kreatorze możecie zaprojektować dowolny, własny nadruk na odzieży lub kubkach. Do wyboru mamy kilka gotowych modeli koszulek i bluz. Przygotowaliśmy klasyczne t-shirty męskie, damskie i dziecięce jak również koszulki z długim rękawem męskie i damskie. Dodatkowo ofertę wzbogaciliśmy o bluzy standardowe męskie, damskie i dziecięce jak również o bluzy z kapturem męskie i damskie, czyli tak zwane potocznie kangurki. Do wyboru pozostawiamy kilkadziesiąt kolorów oferowanej odzieży. Zatem zaprojektować samej odzieży w naszym skepie nie można ale za to można pokusić się o projektowanie nadruków w naszym kreatorze. Do tego bardzo mocno zachęcamy. Wasza kreatywność nie raz z pewnością nas zaskoczy a najlepsze pomysły być może będziemy chcieli wykorzystać na naszym sklepie, oczywiście wcześniej się z Wami kontaktując i ustalając szczegóły współpracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ