Odzież bez nadruku

W naszym sklepie oferujemy odzież bez nadruku jak i z różnego typu zdobiebieniami. W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić podstawowe modele oferowanej odzieży. Posiadamy szeroki wybór odzieży zarówno dla mężczyzn jak i kobiet a także i dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprzedaż hurtową odzieży bez nadruku prowadzimy w naszej hurtowni internetowej (www.bimodo.eu), do której serdecznie zapraszamy. Prowadzimy w niej sprzedaż już od 1 sztuki a rabaty można uzyskać już przy zakupie 10 sztuk.

W modelach męskich można doszukać się typowych t-shirtów zarówno z krótkim jak i z długim rękawem, koszulek polo także z długim i krótkim rękawem, standardowych bluz bawełnianych, bluz z kapturem, czyli tak zwanych kangurek, bezrękawników a nawet kamizelek odblaskowych. Wszystkie powyższe rodzaje odzieży posiadamy w wielu wersjach kolorystycznych. Sprawia to, że wybór jest jeszcze szerszy i ciekawszy. Poszczególne modele można nabyć w różnych rozmiarach od małej XS do dużej 3XL.

W modelach damskich posiadamy t-shirty z krótkim i długim rękawem, koszulki polo róznież z krókim i długim rękawem, typowe bluzy unisex, oraz popularne kangurki. Kolorystyka wymienionej odzieży jest bardzo szeroka a co za tym idzie i odpowiednia dla pań w każdym wieku. Każdy rodzaj odzieży jest produkowany w kilku rozmiarach co z pewnością jest dużym plusem.

Modele dziecięce to przede wszystkim typowe t-shirty. Znajdują się róznież tu zarówno koszulki polo jak i typowe bluzy. Gama kolorystyczna typowych koszulek jest bardzo szeroka, jednak przy wyborze kolorów   innej odzieży dziecięcej nie ma już tak szerokiej palety. Niemniej jednak jest to wystarczające aby każdy mógł znaleźć coś dla swojej pociechy.

Podsumowując powyższe informacje mamy bardzo szeroki wybór odzieży, na której wykonujemy nadruki. Staramy się ciągle go poszerzać współpracując z najbardziej znanymi i wysoko cenionymi markami na rynku.


ZOBACZ RÓWNIEŻ