KOSZULKI BEZ NADRUKU 

liczba produktów w wybranej kategorii: 4
  Polo dziecięce bez nadruku Polo dziecięce bez nadruku
  Polo dziecięce bez nadruku
  cena: 23,90 zł
  Koszulki dziecięce bez nadruku Koszulki dziecięce bez nadruku
  Koszulki dziecięce bez nadruku
  cena: 12,90 zł
  Koszulka męska bez nadruku Koszulka męska bez nadruku
  Koszulki męskie bez nadruku
  cena: 14,90 zł
  Polo męskie bez nadruku Polo męskie bez nadruku
  Polo męskie bez nadruku
  cena: 28,90 zł

Odzież bez nadruku dla każdego.

Kategoria, w której znajduje się odzież odpowiednia pod nadruk na przykład logo firmy. Każdy może nabyć u nas koszulki męskie, damskie i dziecięce bez nadruku. Większe ilości polecamy kupować w naszej hurtowni bimodo.eu ze względu na bardziej korzystne ceny. Przewidzieliśmy w niej rabaty już przy zakupie 10 sztuk odzieży tego samego modelu, przy czym wybór kolorów i rozmiarów jest zupełnie dowolny (można miksować). Ponadto w ofercie mamy też polo męskie, damskie i dziecięce bez nadruku podobnie jak koszulki w wersji z krótkim i długim rękawem. Oczywiście nie zapomnieliśmy także o czymś cieplejszym na zimę. Oferujemy także bluzy bez nadruku z kapturem i bez kaptura, także zasuwane. Wszystko wysokiej jakości i w rozsądnych cenach. Koniecznie ZobaczSam całą naszą ofertę na koszulki, polo i bluzy bez nadruków.

Hurtownia z koszulkami BIMODO.eu

Sprzedaż hurtową oferowanej odzieży bez nadruku prowadzimy w naszej hurtowni internetowej www.bimodo.eu od wielu lat. Już przy zakupie 10 sztuk odzieży tego samego modelu ( wybór kolorów i rozmiarów jest dowolny ) można liczyć na rabaty. Dodatkowo oferujemy w niej nadruki na koszulki czy też inną odzież zakupioną w naszym sklepie.

Koszulki gładkie, koszulki czyste czyli koszulki bez nadruku.

Potocznie często, szukając koszulki bez nadruku wpisujemy w wyszukiwarkach po prostu wyrażenie koszulki czyste. Nie mamy tu oczywiście na myśli ich czystości. Podobnie jest z określeniem koszulki gładkie gdzie też nie interesuje nas na przykład ich struktura czy chociażby tego czy są wyprasowane. Chodzi tu przede wszystkim o to, żeby nie posiadały żadnych zdobień, czyli nadruków lub haftów. Taka odzież jest bez wątpienia bardzo praktyczna do codziennego użytku ale także idealnie nadaje się pod nadruk.

ZOBACZ RÓWNIEŻ