PRL 

liczba produktów w wybranej kategorii: 6
  Koszulka best real polish man Koszulka best real polish man
  The best real polish man
  cena: 34,90 zł
  Granice absurdu Granice absurdu
  Granice absurdu
  cena: 29,90 zł
  PRL - zakład pracy PRL - zakład pracy
  Zakład pracy drugim domem
  cena: 33,00 zł
  Koszulka dla chłopaka z dowolnym imieniem Koszulka dla chłopaka z dowolnym imieniem
  Wszystkie fajne chłopaki - dowolne imię
  cena: 34,90 zł
  Koszulka nie wiem nie znam się zarobiony jestem Koszulka nie wiem nie znam się zarobiony jestem
  Nie wiem nie znam się nie orientuję się zarobiony jestem
  cena: 34,90 zł
  Koszulka Pan Kierownik Koszulka Pan Kierownik
  Pan kierownik
  cena: 29,90 zł

Koszulki z hasłami PRL

Okres PRL-u to istny paradoks- z jednej strony słynął z licznych absurdów i powszechnej biedy, a jednocześnie wiele osób wspomina go z jawnym rozrzewnieniem. Jedno trzeba przyznać- PRL jest dzisiaj uznawany za kultową i nieśmiertelną epokę w dziejach Polski, a wiele motywów oraz cytatów na stałe zagościło w naszej rodzimej kulturze, rozśmieszając kolejne pokolenia! Poznaj wyjątkowe koszulki z hasłami PRL, dzięki którym wyróżnisz się z tłumu i rozbawisz swoich najbliższych! 

Polska w PRL-u, czyli granice absurdu!

Specyficzne poczucie humoru oraz unikalna stylistyka sprawiły, że motywy rodem z PRL-u są chętnie wykorzystywane do dzisiaj, a ich popularność wcale nie maleje! Sentyment do tej epoki odczuwają nie tylko starsze pokolenia, ale także młode osoby, które wychowywały się już w zupełnie innych czasach. W naszej ofercie znajdziesz koszulki z nadrukiem PRL czerpiące inspirację z popularnych w tamtej epoce motywów i przypominające kultowe już powiedzenia, takie jak „Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się, zarobiony jestem”. Ten nieśmiertelny cytat w naszych czasach wydaje się być jeszcze bardziej aktualny, niż w latach przedstawionych w firmie „Brunet wieczorową porą”! Klasykiem wśród naszych propozycji jest także koszulka z napisem „Pan kierownik”, która może być zabawnym prezentem dla mającego wysokie aspiracje kolegi z pracy, przełożonego, albo dla… mającego silną osobowość dziecka! Stylowa koszulka z pewnością błyskawicznie poprawi nastrój obdarowanej osobie.

A może pragniesz podkreślić swoją niechęć do panującej obecnie sytuacji gospodarczej oraz politycznej? Twoje emocje świetnie wyrazi wymowna koszulka z napisem „Granice absurdu”, obrazująca kształt Polski. Pomimo tego, że od czasów PRL-u minęło już trochę lat, absurdalne sytuacje w naszym kraju wciąż są niestety na porządku dziennym.

W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne koszulki z hasłami PRL męskie, damskie, a także dziecięce. Wybierz ciekawe i zabawne motywy dla siebie lub kogoś bliskiego!

ZOBACZ RÓWNIEŻ