Z KRAWATEM / ELEGANCKIE 

liczba produktów w wybranej kategorii: 4
  Krawat informatyka Krawat informatyka
  Krawat dla informatyka
  cena: 33,00 zł
  Krawat - śledź Krawat - śledź
  Krawat dla wędkarza - śledź
  cena: 29,90 zł
  Koszulka z krawatem Koszulka z krawatem
  Koszulka z krawatem
  cena: 29,90 zł
  Frak Frak
  Koszulka Frak
  cena: 33,00 zł

Koszulki z krawatem nie tylko dla mężczyzn.

Oczywiście, że nie tylko. Przygotowaliśmy koszulki z kawatem męskie, damskie zarówno z krótkim jak i z długim rękawem. Jednak najbardziej szałowo wylądają koszulki z krawatem dla dzieci. Podobnie jak w rzeczywistości tak i krawat na koszulce może mieć różne wzory i być w różnym kolorze. Pomimo tego, że standardowo proponujemy tylko kilka kolorów nadruku to możemy na specjelne zamówienie wykonać dowolny kolor krawata. W połączeniu z ulubionym kolorem koszulki otrzymamy fantastyczny t-shirt z krawatem na każdą imprezę. Wspomniana odzież może być idealnym pomysłem na prezent tym bardziej, że wzór krawata może być związany z wykonywanym zawodem lub po prostu z dowolnym hobby. Praktyczna, wygodna, dobrej jakości koszulka z krawatem z pewnością zawsze się przyda.

Krawaty nie do końca na poważnie 

Eleganckie koszulki męskie to coś zdecydowanie innego niż znane już naszym dziadom noszone wówczas na co dzień eleganckie koszule męskie. Sztywne, wykrochmalone kołnierzyki oraz uciskający nierzadko krawat to jednak nie zawsze najchętniej wybierane części garderoby. Moda także zmienia się, a nawet oficjalny dress code z upływem lat w wielu okolicznościach zyskuje raczej na swobodzie niż zmierza ku zaostrzeniu zasad. Nie tylko w pracy, ale także w czasie mniej oficjalnych spotkań obecnie czujemy się znacznie mniej skrępowani konwenansami oraz zasadami etykiety dotyczącymi stroju. Męskie koszulki z krawatem łączą element dawnej elegancji ze współczesną swobodą. Idealne zarówno na urodziny u znajomych, grilla jak i imieniny cioci. A to tylko kilka przykładowych okazji. Dotychczas wśród osób poszukujących alternatywy dla wiązania klasycznego krawata dominowały modele „na gumce”. Obecnie w wielu niezobowiązujących okolicznościach można pokusić się o założenie takiej oto koszulki pod marynarkę. Szczególnie, jeżeli lubimy wzbudzać zainteresowanie nietypowymi gadżetami lub częściami garderoby.

Męskie koszulki z krawatem – nie tylko na sobie

To przede wszystkim pomysł na nietuzinkowy prezent. Może być jedna, a może być ich cały zestaw – na każdy dzień inna. Sprawią, że nawet ta sama marynarka lub banalny zapinany sweter nabiorą innego charakteru za każdym razem. Męskie koszulki z nadrukowanym motywem krawata, idealne na prezent, występują w różnych wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach. Jednak najciekawsze są różne motywy tego eleganckiego dodatku do męskiej garderoby. Od klasycznego, poprzez imitację fraka, po rybę w kształcie krawata. Ponadto ciekawa jest wersja dla informatyka – ozdobiona krawatem imitującym komputerową klawiaturę. Eleganckie koszulki męskie są także praktyczne. Obecnie w wielu zawodach wcale nie trzeba wykonywać służbowych obowiązków „pod krawatem”. Najbardziej wygodne, nie tak uciążliwe podczas prasowania niż klasyczne koszule w zestawie z krawatem są po prostu t-shirty. Te natomiast są o wyjątkowo godnym uwagi wzornictwie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ