NA PREZENT 

liczba produktów w wybranej kategorii: 10
  Bluza Super Tata Bluza Super Tata
  Bluza Super Tata
  cena: 54,90 zł
  Probably - dowolne imię Probably - dowolne imię
  Probably the best man
  cena: 54,90 zł
  Born PRL Born PRL
  Bluza Born in the PRL
  cena: 54,90 zł
  Zasady spotykania sie z corka Zasady spotykania sie z corka
  Zasady spotykania się z moją córką
  cena: 54,90 zł
  Bluza since - dowolny rok Bluza since - dowolny rok
  Since - dowolny rok
  cena: 64,90 zł
  Bluza jedyna wyjątkowa mama Bluza jedyna wyjątkowa mama
  Jedyna wyjątkowa mama na świecie
  cena: 54,90 zł
  Bluza jedyny wyjątkowy tata Bluza jedyny wyjątkowy tata
  Nic nie muszę
  cena: 64,90 zł
  Bluza jedyny wyjątkowy tataa Bluza jedyny wyjątkowy tataa
  Jedyny wyjątkowy tata na świecie
  cena: 54,90 zł
  Bluza Mama SA Firma Bluza Mama SA Firma
  Mama SA Firma
  cena: 54,90 zł
  Bluza Tata SA Firm Bluza Tata SA Firm
  Tata SA Firma
  cena: 54,90 zł

Bluzy ze śmiesznymi napisami

Dystans do własnej osoby i nieustające poczucie humoru to cechy, które bardzo ułatwiają życie i czynią je znacznie przyjemniejszym! Jeśli znasz osobę, która może pochwalić się taką osobowością, wybierz dla niej bluzy ze śmiesznymi napisami z naszej oferty! Oferujemy niebanalne wzory dla mamy i taty, a także nadruki z możliwością personalizacji (np. poprzez wpisanie dowolnego rocznika lub imienia). 

Wyjątkowa mama i super tata- oryginalne bluzy na prezent z śmiesznym napisem

Niebanalne bluzy z śmiesznym napisem to uniwersalny pomysł na prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody. Nadruki nawiązują do charakterystycznych dla danej osoby cech, podkreślając jej poczucie humoru oraz zdrowy dystans do siebie. W naszej ofercie znajdziesz zabawne wzory, które można dopasować do każdego! Chcesz pokazać, że doceniasz pracę, którą każdego dnia wykonuje Twoja mama? Wybierz wyjątkową bluzę Mama SA która w zabawny sposób nawiązuje do rozmaitych czynności wykonywanych codziennie przez każdą pracowitą mamę! A może chcesz przekazać swojemu tacie, jak bardzo jest wyjątkowy? W takim razie wybierz klasyczny wzór Super Tata, dzięki któremu każdy ojciec poczuje się wyróżniony i należycie doceniony!

Bluzy na prezent z śmiesznym napisem w naszym sklepie to szeroki wybór atrakcyjnych wzorów! Możesz sprezentować oryginalną bluzę swojej mamie, najlepszemu kumplowi, koledze lub koleżance z pracy, a nawet dziecku. Nic nie szkodzi też na przeszkodzie aby zrobić prezent samemu sobie i wybrać niepowtarzalną bluzę z nadrukiem we własnym, indywidualnym stylu!

Oryginalne bluzy w sklepie Zobaczsam.pl

Nasze bluzy ze śmiesznymi napisami dostępne są w wielu rozmiarach oraz w rozmaitych odcieniach, możliwy jest także wybór koloru, w jakim ma być wykonany nadruk. Wszystkie bluzy wykonanego są z trwałego, wysokiej jakości materiału z przewagą naturalnej bawełny o wysokiej gramaturze. Oferujemy bluzy z śmiesznym napisem męskie, damskie oraz dziecięce. Nasz szeroki asortyment pozwala wybrać wariant idealnie dopasowany do oczekiwań każdego klienta!

ZOBACZ RÓWNIEŻ