na wesele / rocznicę 

liczba produktów w wybranej kategorii: 33
  My wife knows everything My wife knows everything
  My wife knows everything
  cena: 29,90 zł
  Frak Frak
  Koszulka Frak
  cena: 33,00 zł
  Obiecuję będę super teściową Obiecuję będę super teściową
  Obiecuję będę super teściową
  cena: 24,90 zł
  Obiecuję będą super teściem Obiecuję będą super teściem
  Obiecuję będę super teściem
  cena: 24,90 zł
  Support Team Support Team
  Support Team
  cena: 29,90 zł
  Zatrzymany i skazany Zatrzymany i skazany
  Zatrzymany i skazany na dożywocie
  cena: 33,00 zł
  Game over - pan młody Game over - pan młody
  Game Over dla pana młodego
  cena: 29,90 zł
  Forever Forever
  Forever - Oh shit
  cena: 29,90 zł
  Horror Potem Horror Potem
  Horror potem - dowolna data ślubu
  cena: 29,90 zł
  Koszulka ze statuetką dla żony Koszulka ze statuetką dla żony
  Koszulka dla żony zdobywczyni
  cena: 34,90 zł
  Druhna zdobywczyni Druhna zdobywczyni
  Koszulka dla druhny zdobywczyni
  cena: 31,00 zł
  Drużba zdobywca Drużba zdobywca
  Koszulka dla drużby zdobywcy
  cena: 31,00 zł

Koszulki na wesele dla wszystkich gości.

Na śluby i wesela zakładamy zawsze eleganckie ubrania. W przypadku panów są to garnitury lub ewentualnie smokingi, natomiast w przypadku pań są to zazwyczaj piękne suknie. My zachęcamy nieco do luźniejszej odzieży ale tylko na czas oczepin. Przygotowaliśmy koszulki na wesele dla wszystkich obecnych na nim gości. Szczególnie potraktowaliśmy bohaterów tego wydarzenia. Znajdziecie u nas specjalne koszulki dla pary młodej z ciekawymi wzorami nadruków. Połączyliśmy wzory kawalerskie z wzorami dla męża i żony otrzymując w ten sposób oryginalne projekty. Posiadamy również niepowtarzalne koszulki dla druhny i wyjątkowe koszulki dla drużby, które na pewno będą znakomitą pamiątką po uroczystości. 

Koszulki dla pary młodej i teściów muszą być wyjątkowe.

Szczególnej uwagi wymagało od nas stworzenie wzorów dla teściów. Staraliśmy się przygotować śmieszne koszulki dla teściów ale zarazem nie obraźliwe. Paln udało się nam wykonać w stu procentach. Cały czas dokładamy nowe wzory aby oferta była ciekawsza. Koszulki dla teścia posiadamy w kilkudziesięciu kolorach zarówno z krótkim jak i z długim rękawem. Jeśli chodzi o koszulki dla teściowej to wybór kolorów jest jeszcze większy, ponieważ do standardowych modeli unisex dodaliśmy modele typowo damskie. Tworząc koszulki dla nowożeńców opieraliśmy się zasadzie nierozdzielności i wzajemnej ich miłości do siebie. Prezenty weselne są różne i wyjątkowe. Można bez wątpienia jako miły dodatek do prezentu wziąć pod uwagę także koszulki dla pary młodej. Wybór należy już do was czy nadruk na nich będzie śmieszny czy może bardziej poważny i podreślający tę wyjątkową uroczystość. 

Drużbowie i pozostali goście na weselu.

Wszyscy weselni goście są wyjątkowi. Jednak większą uwagę przyciągają zawsze drużbowie. Są to jednak zawsze zazwyczaj osoby nie związane ze sobą. Dlatego, naszym zdaniem, inna powinna być koszulka dla drużby a inna koszulka dla druhny i nie mamy tu na myśli zakupu zupełnie innych wzorów nadruku. Chodzi o to, że projekty zrobione są tak aby nie łączyły ich osób jako pary a jedynie podreślały ich rolę na weselu. Warto podziękować swoim przyjaciołom podarowując im koszulkę z oryginalnym nadrukiem nawiązującym do ich roli jaką pełnili na weselu.

Prezent na rocznicę ślubu.

Podchodząc do sprawy trochę bardziej humorystycznie, możemy polecić od razu zakup koszulki na rocznicę ślubu oszczędzając Wam przyszłego problemu z wyszukaniem prezentu. Być może zbliża się taka rocznica u kogoś bliskiego i szukacie jeszce pomysłu na prezent. Warto pochylić się nad tym rozwiązaniem, tym bardziej, że nadruk na koszulkach można spersonalizować, czyli dodać dowolne imiona lub datę ślubu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ