na wesele / rocznicę 

liczba produktów w wybranej kategorii: 33
  Koszulka Super Mąż Koszulka Super Mąż
  Super Mąż
  cena: 34,90 zł
  Koszulka żona idealna Koszulka żona idealna
  Idealna żona
  cena: 29,90 zł
  Koszulka jestem panem domu Koszulka jestem panem domu
  Jestem panem domu
  cena: 29,90 zł
  Koszulka Mąż S.A. Koszulka Mąż S.A.
  Mąż SA Firma
  cena: 34,90 zł
  Koszulka mąż idealny Koszulka mąż idealny
  Mąż idealny
  cena: 29,90 zł
  Koszulka mąż idealnej żony Koszulka mąż idealnej żony
  Mąż idealnej żony
  cena: 34,90 zł
  Koszulka mężczyźni rodzą się wolni Koszulka mężczyźni rodzą się wolni
  Mężczyźni rodzą się wolni
  cena: 33,90 zł
  Koszulka dla męża modliłem się o dobrą żonę Koszulka dla męża modliłem się o dobrą żonę
  Modliłem sie o dobrą żonę
  cena: 34,90 zł
  Koszulka dla żony modliłam się o dobrego męża Koszulka dla żony modliłam się o dobrego męża
  Modliłam się o dobrego męża
  cena: 34,90 zł

Koszulki na wesele dla wszystkich gości.

Na śluby i wesela zakładamy zawsze eleganckie ubrania. W przypadku panów są to garnitury lub ewentualnie smokingi, natomiast w przypadku pań są to zazwyczaj piękne suknie. My zachęcamy nieco do luźniejszej odzieży ale tylko na czas oczepin. Przygotowaliśmy koszulki na wesele dla wszystkich obecnych na nim gości. Szczególnie potraktowaliśmy bohaterów tego wydarzenia. Znajdziecie u nas specjalne koszulki dla pary młodej z ciekawymi wzorami nadruków. Połączyliśmy wzory kawalerskie z wzorami dla męża i żony otrzymując w ten sposób oryginalne projekty. Posiadamy również niepowtarzalne koszulki dla druhny i wyjątkowe koszulki dla drużby, które na pewno będą znakomitą pamiątką po uroczystości. 

Koszulki dla pary młodej i teściów muszą być wyjątkowe.

Szczególnej uwagi wymagało od nas stworzenie wzorów dla teściów. Staraliśmy się przygotować śmieszne koszulki dla teściów ale zarazem nie obraźliwe. Paln udało się nam wykonać w stu procentach. Cały czas dokładamy nowe wzory aby oferta była ciekawsza. Koszulki dla teścia posiadamy w kilkudziesięciu kolorach zarówno z krótkim jak i z długim rękawem. Jeśli chodzi o koszulki dla teściowej to wybór kolorów jest jeszcze większy, ponieważ do standardowych modeli unisex dodaliśmy modele typowo damskie. Tworząc koszulki dla nowożeńców opieraliśmy się zasadzie nierozdzielności i wzajemnej ich miłości do siebie. Prezenty weselne są różne i wyjątkowe. Można bez wątpienia jako miły dodatek do prezentu wziąć pod uwagę także koszulki dla pary młodej. Wybór należy już do was czy nadruk na nich będzie śmieszny czy może bardziej poważny i podreślający tę wyjątkową uroczystość. 

Drużbowie i pozostali goście na weselu.

Wszyscy weselni goście są wyjątkowi. Jednak większą uwagę przyciągają zawsze drużbowie. Są to jednak zawsze zazwyczaj osoby nie związane ze sobą. Dlatego, naszym zdaniem, inna powinna być koszulka dla drużby a inna koszulka dla druhny i nie mamy tu na myśli zakupu zupełnie innych wzorów nadruku. Chodzi o to, że projekty zrobione są tak aby nie łączyły ich osób jako pary a jedynie podreślały ich rolę na weselu. Warto podziękować swoim przyjaciołom podarowując im koszulkę z oryginalnym nadrukiem nawiązującym do ich roli jaką pełnili na weselu.

Prezent na rocznicę ślubu.

Podchodząc do sprawy trochę bardziej humorystycznie, możemy polecić od razu zakup koszulki na rocznicę ślubu oszczędzając Wam przyszłego problemu z wyszukaniem prezentu. Być może zbliża się taka rocznica u kogoś bliskiego i szukacie jeszce pomysłu na prezent. Warto pochylić się nad tym rozwiązaniem, tym bardziej, że nadruk na koszulkach można spersonalizować, czyli dodać dowolne imiona lub datę ślubu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ