Torba Boże Spraw Bym Kupiła Tylko To Po Co Przyszłam

Torba Boże Spraw Bym Kupiła Tylko To Po Co Przyszłam

DOSTĘPNE MODELE / RODZAJE ODZIEŻY

Uwagi
cena: 19,90 zł

OPIS PRODUKTU

Torba bawełniana z nadrukiem Boże spraw bym kupiła tylko to po co przyszłam to idealny upominek dla... no właśnie, kogo? Na to pytanie z pewnością już znacie odpowiedź i wiecie kogo obdarować takim prezentem. Oczywiście ze swojej strony polecamy osobę z dobrym poczuciem humoru. W dzisiejszych czasach na zakupach pokus jest tak dużo, że torba z takim nadrukiem na pewno przyda się każdemu. Przygotowaliśmy kilka zestawień kolorystycznych dzięki czemu łatwiej będzie dopasować produkt do gustu potencjalnego właściciela.

UWAGA! Projekt autorski. Wszelkie jego kopiowanie bez zgody autora jest zabronione.

Torba bawełniana ze śmiesznym napisem

Jeszcze kilkanaście lat temu codziennością były nieestetyczne, jednorazowe foliówki, które po powrocie ze sklepu szybko lądowały w koszu na śmieci. Były one nie tylko nieatrakcyjne wizualnie, ale również nieekologiczne. Na szczęście te czasy odeszły w niepamięć i w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się torby bawełniane. Są one bardzo praktyczne, a co więcej, mogą stać się oryginalnym akcesorium modowym! Oferowana przez nas torba bawełniana ze śmiesznym napisem jest tego najlepszym dowodem!

Torba z bawełny – dlaczego warto?

W przeciwieństwie do jednorazowych foliówek, oferowana przez nas torba z nadrukiem dla koleżanki doskonale nadaje się do wielorazowego użytku. Jest ona wykonana z wytrzymałej, wysokojakościowej bawełny, dzięki czemu znakomicie nadaje się nie tylko do noszenia lekkich, podstawowych produktów spożywczych, ale także nausznych słuchawek, laptopa czy książek. Stylowa torba bawełniana ze śmiesznym napisem może być z łatwością dopasowana do wielu casualowych damskich stylizacji. Sprawia to, że w wielu sytuacjach może zastąpić elegancką, damską torebkę.

Śmieszna torba z nadrukiem dla koleżanki

Torba bawełniana z nadrukiem Boże spraw bym kupiła tylko to po co przyszłam to idealny upominek dla... no właśnie, kogo? Na to pytanie z pewnością już znacie odpowiedź i wiecie kogo obdarować takim prezentem. Oczywiście ze swojej strony polecamy osobę z dobrym poczuciem humoru. W dzisiejszych czasach na zakupach pokus jest tak dużo, że torba z takim nadrukiem na pewno przyda się każdemu. Przygotowaliśmy kilka zestawień kolorystycznych dzięki czemu łatwiej będzie dopasować produkt do gustu potencjalnego właściciela.

TABELA ROZMIARÓW

torba.pngSzerokość A – mierzona od jednego do drugiego boku torby w stanie rozłożonym na płasko

Długość B – mierzona od góry do dołu torby wstanie rozłozonym na płasko

Wszystkie wymiary zostały pobrane z torby w stanie rozłożonym. Producent dopuszcza uchyłki od podanych wymiarów nie przekraczające 5%. W tabeli umieszczono dane dotyczące szerokości i długości torby w centymetrach.

Całkowita długość uchwytu (cm)

Szerokość A (cm)

Długość B (cm)

60

38

42

SPECYFIKACJA TORBY

Torba bawełniana wielokrotnego użytku, uchwyty wszyte wewnątrz torby, mocne szycia, materiał wysokiej jakości. Skład 100% surówka bawełniana, gramatura 155g.

Naduk na torbie jest bardzo trwały. Wykonujemy go na profesjonalnych maszynach przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Torby polecamy prać na lewą stronę w temperaturze maksymalnej 40 stopni Celsjusza. Daje to gwarancję długiej trwałości produktu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ