Torba Boże Spraw Bym Kupiła Tylko To Po Co Przyszłam

Torba Boże Spraw Bym Kupiła Tylko To Po Co Przyszłam

DOSTĘPNE MODELE / RODZAJE ODZIEŻY

Uwagi
cena: 19,90 zł

OPIS PRODUKTU

Torba bawełniana z nadrukiem Boże spraw bym kupiła tylko to po co przyszłam to idealny upominek dla... no właśnie, kogo? Na to pytanie z pewnością już znacie odpowiedź i wiecie kogo obdarować takim prezentem. Oczywiście ze swojej strony polecamy osobę z dobrym poczuciem humoru. W dzisiejszych czasach na zakupach pokus jest tak dużo, że torba z takim nadrukiem na pewno przyda się każdemu. Przygotowaliśmy kilka zestawień kolorystycznych dzięki czemu łatwiej będzie dopasować produkt do gustu potencjalnego właściciela.

UWAGA! Projekt autorski. Wszelkie jego kopiowanie bez zgody autora jest zabronione.

TABELA ROZMIARÓW

torba.pngSzerokość A – mierzona od jednego do drugiego boku torby w stanie rozłożonym na płasko

Długość B – mierzona od góry do dołu torby wstanie rozłozonym na płasko

Wszystkie wymiary zostały pobrane z torby w stanie rozłożonym. Producent dopuszcza uchyłki od podanych wymiarów nie przekraczające 5%. W tabeli umieszczono dane dotyczące szerokości i długości torby w centymetrach.

Całkowita długość uchwytu (cm)

Szerokość A (cm)

Długość B (cm)

60

38

42

SPECYFIKACJA TORBY

Torba bawełniana wielokrotnego użytku, uchwyty wszyte wewnątrz torby, mocne szycia, materiał wysokiej jakości. Skład 100% surówka bawełniana, gramatura 155g.

Naduk na torbie jest bardzo trwały. Wykonujemy go na profesjonalnych maszynach przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Torby polecamy prać na lewą stronę w temperaturze maksymalnej 40 stopni Celsjusza. Daje to gwarancję długiej trwałości produktu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ