Kubek Tata SA Firma

Kubek Szefa

DOSTĘPNE MODELE / RODZAJE ODZIEŻY

Uwagi
cena: 29,90 zł

OPIS PRODUKTU

Tata S.A. to dobrze prosperująca firma. Sprawdza sie pod względem organizacyjnym, finansowym, transportowym, sportowym. Zajmuje się zarówno sprzedażą, produkcją jak i usługami. Jednym słowem firma taty jest wszechstronna. Każda dobrze prosperująca firma dysponuje różnymi gadżetami reklamowymi. My polecamy kubek lub koszulkę. Kubek z nadrukiem logo firmy TATA S.A. to wspaniały prezent dla ojca na każdą okazję.

Każdy zakupiony kubek zapakowany jest w elegancki biały kartonik. Do przesyłki będzie doliczony koszt 5 zł za każdy zakupiony kubek. Związane jest to z koniecznością specyficznego pakowania w celu ochrony przed stłuczeniem.

Biały kubek ceramiczny, klasy AA+ powlekany warstwą poliestru. Kubek można myć ręcznie oraz w zmywarkach. Pojemnosć kubka to standardowe 300 ml. Wygodne ucho daje komfort codziennego użytku.

Naduk na kubku jest bardzo trwały, wykonany metodą sublimacji. Wykonujemy go na profesjonalnych maszynach przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dzięki wysokiej klasie kubka i użytym materiałom dajemy gwarancję , że kolory nadrukowanych obrazów będą zachowane przez bardzo długi czas nawet przy częstym myciu w zmywarkach.

TABELA ROZMIARÓW

kubek.pngSzerokość A – mierzona jako średnica kubka

Długość B – mierzona od góry do dołu w skrajnych punktach

Szerokość ucha C – mierzona od nasady ucha do najbardziej wysuniętego punktu ucha na zewnątrz

Długość ucha D – mierzona na zewnątrz pomiędzy najbardziej wysuniętymi punktami ucha

Pojemność

(ml)

Szerokość   kubka A

(cm)

Długość kubka B (cm)

Szerokość ucha C (cm)

Długość ucha D

(cm)

330

8,2

9,8

3,8

7,0

Każdy zakupiony kubek zapakowany jest w elegancki biały kartonik. Do przesyłki doliczany jest automatycznie koszt 5 zł za każdy zakupiony kubek. Związane jest to z koniecznością specyficznego pakowania w celu ochrony przed stłuczeniem.

Kubek ceramiczny, klasy AA+ powlekany warstwą poliestru. Kubek można myć ręcznie oraz w zmywarkach. Pojemność kubka to standardowe 300 ml. Wygodne ucho daje komfort codziennego użytku.

Naduk na kubku jest bardzo trwały, wykonany metodą sublimacji po obu stronach. Wykonujemy go na profesjonalnych maszynach przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dzięki wysokiej klasie kubka i użytym materiałom dajemy gwarancję , że kolory nadrukowanych obrazów będą zachowane przez bardzo długi czas nawet przy częstym myciu w zmywarkach.

ZASADA DZIAŁANIA KUBKA MAGICZNEGO

(nadruk widoczny jest dopiero po nalaniu do kubka gorącego płynu, na przykład kawy lub herbaty)

Dzialanie_kubka_Magicznego.png

ZOBACZ RÓWNIEŻ