Kubek na 20 30 40 50 60 70 80-urodziny

Kubek na urodziny

DOSTĘPNE MODELE / RODZAJE ODZIEŻY

Uwagi
cena: 29,90 zł

OPIS PRODUKTU

Koniecznie wpisz w pole uwagi wiek jaki ma się znajdować na kubku.

Kubek uniwersalny przeznaczony na każde urodziny. Pojemność jego to 300 ml stąd w tekście znalazły się 3 setki kawy a nie inaczej. Możemy nadrukować każdy dowolny wiek solenizanta. Standardowo proponujemy kubek na 20, 30, 40, 50, 60, 70 czy 80 urodziny. Kupując ten produkt prosimy w uwagach podać jaki wiek mamy nadrukować oraz  określić czy mamy dodrukować do tego jakiś tekst, na przykład imię solenizanta.

Każdy zakupiony kubek zapakowany jest w elegancki biały kartonik. Do przesyłki będzie doliczony koszt 5 zł za każdy zakupiony kubek. Związane jest to z koniecznością specyficznego pakowania w celu ochrony przed stłuczeniem.

Biały kubek ceramiczny, klasy AA+ powlekany warstwą poliestru. Kubek można myć ręcznie oraz w zmywarkach. Pojemnosć kubka to standardowe 300 ml. Wygodne ucho daje komfort codziennego użytku.

Naduk na kubku jest bardzo trwały, wykonany metodą sublimacji. Wykonujemy go na profesjonalnych maszynach przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dzięki wysokiej klasie kubka i użytym materiałom dajemy gwarancję , że kolory nadrukowanych obrazów będą zachowane przez bardzo długi czas nawet przy częstym myciu w zmywarkach.

TABELA ROZMIARÓW

kubek.pngSzerokość A – mierzona jako średnica kubka

Długość B – mierzona od góry do dołu w skrajnych punktach

Szerokość ucha C – mierzona od nasady ucha do najbardziej wysuniętego punktu ucha na zewnątrz

Długość ucha D – mierzona na zewnątrz pomiędzy najbardziej wysuniętymi punktami ucha

Pojemność

(ml)

Szerokość   kubka A

(cm)

Długość kubka B (cm)

Szerokość ucha C (cm)

Długość ucha D

(cm)

330

8,2

9,8

3,8

7,0

Każdy zakupiony kubek zapakowany jest w elegancki biały kartonik. Do przesyłki doliczany jest automatycznie koszt 5 zł za każdy zakupiony kubek. Związane jest to z koniecznością specyficznego pakowania w celu ochrony przed stłuczeniem.

Kubek ceramiczny, klasy AA+ powlekany warstwą poliestru. Kubek można myć ręcznie oraz w zmywarkach. Pojemność kubka to standardowe 300 ml. Wygodne ucho daje komfort codziennego użytku.

Naduk na kubku jest bardzo trwały, wykonany metodą sublimacji po obu stronach. Wykonujemy go na profesjonalnych maszynach przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Dzięki wysokiej klasie kubka i użytym materiałom dajemy gwarancję , że kolory nadrukowanych obrazów będą zachowane przez bardzo długi czas nawet przy częstym myciu w zmywarkach.

ZASADA DZIAŁANIA KUBKA MAGICZNEGO

(nadruk widoczny jest dopiero po nalaniu do kubka gorącego płynu, na przykład kawy lub herbaty)

Dzialanie_kubka_Magicznego.png

ZOBACZ RÓWNIEŻ