ZE ŚMIESZNYMI TEKSTAMI 

liczba produktów w wybranej kategorii: 85
  Dziwne u mnie działa Dziwne u mnie działa
  Dziwne u mnie działa
  cena: 29,90 zł
  HTML HTML
  Skrót HTML
  cena: 29,90 zł
  Google - Ask Me Google - Ask Me
  Ask Me
  cena: 29,90 zł
  My wife knows everything My wife knows everything
  My wife knows everything
  cena: 29,90 zł
  Zamiast księcia wolałabym Zamiast księcia wolałabym
  Zamiast księcia wolałabym
  cena: 29,90 zł
  Fajna laska Fajna laska
  Fajna Laska
  cena: 29,90 zł
  Szczupła i bogata Szczupła i bogata
  Nigdy dość szczupła nigdy dość bogata
  cena: 29,90 zł
  Nie jestem kopciuszkiem Nie jestem kopciuszkiem
  Nie jestem kopciuszkiem
  cena: 29,90 zł
  Jestem wredna Jestem wredna
  Przed poranną kawą jestem wredna
  cena: 29,90 zł
  Niskie dziewczyny są zajebiste Niskie dziewczyny są zajebiste
  Niskie dziewczyny są zajebiste
  cena: 29,90 zł
  Pyskata od urodzenia Pyskata od urodzenia
  Pyskata od urodzenia
  cena: 29,90 zł
  Najpiękniejsza w mieście Najpiękniejsza w mieście
  Najpiękniejsza w całym mieście
  cena: 29,90 zł

Śmieszne teksty na koszulkach.

Często napotkane śmieszne tekty w internecie warto zapamiętać, przekazać dalej. Dobrym sposobem na to będzie wykonanie koszulki właśnie z takim napisem. Wiele śmiesznych testów może pochodzić na przykład z filmów, wypowiedzi polityków, czy po prostu wynikać z codziennego życia. Każdy tekst można nadrukować na koszulce. Przygotowaliśmy wprawdzie kilka propozycji ale jest to tylko przysłowiowy czubek góry lodowej. Kreatywność i pomysłowość ludzka bywa bowiem nieograniczona. Koszulki ze śmiesznym napisem są na pewno doskonałym, praktycznym prezentem na każdą okazję.

Koszulki z własnym, śmiesznym nadrukiem.

Możesz u nas stworzyć, zaporjektować koszulkę ze swoim własnym napisem. Jeśli posiadasz już gotowy tekst wystarczy nanieść go tylko w naszym kreatorze na koszulkę, dobrać odpowiednią czcionkę, kolor, model koszulki i gotowe. Koszulki ze śmiesznymi tekstami sprawdzają się w każdej sytuacji. Szczególnie oryginalne są własne teksty na koszulkach.

Śmieszne t-shirty także dla chwilowo pozbawionych weny

Pewnie, że fajnie jest wymyślać śmieszne napisy i projektować samodzielnie wesołe koszulki. Często jednak właśnie wtedy, kiedy chcemy zabłysnąć lub ofiarować komuś coś wyjątkowego w tej formie – potrafi pojawić się nieoczekiwana pustka w głowie. Zupełny brak koncepcji lub tylko niedoprecyzowane hasło na koszulkę potrafi niemal odwieść nas od fantastycznego pomysłu jej zakupu dla siebie lub na prezent. Spokojnie – nasi doświadczeni i kreatywni pracownicy pomogą wyjść z takiego impasu. Być może będziesz potrzebować hasła „od A do Z”, być może – wystarczy odrobina inspiracji abyś sam stał się autorem ostatecznego sloganu lub sentencji, które to dumnie będziesz nosić na piersi. Śmieszne t-shirty powstają w tak wielu różnych odsłonach, że widzieliśmy i czytaliśmy już niemal wszystko. Zawsze jednak pojawiają się jeszcze nowsze pomysły, inspiracje i ich modyfikacje. Koszulki w kulki to już nie jest hit sezonu. Nic tak nie intryguje jak prowokacyjny, żartobliwy lub ciekawy napis na bawełnianym t-shircie. A jest to na tyle uniwersalna część garderoby, że przystoi każdemu i w każdym wieku. 

Uniwersalne śmieszne t-shirty jako podarunek

Utarło się, że ubranie nie jest dobrym pomysłem na prezent. Trudno przecież trafić w tym zakresie bezpośrednio w gusta jak i odgadnąć rozmiar obdarowywanej osoby. Wyjątkiem od tego są klasyczne, bawełniane koszulki wysokiej jakości, których atut jako oryginalnego prezentu stanowią zwykle śmieszne nadruki. Często tego rodzaju koszulki wybierane są właśnie na niezobowiązujący lu wyjątkowo dostosowany do nawet najbardziej nietypowej okazji prezent. Szczególnie, że są elastyczne i łatwo ocenić ich docelowy rozmiar „na oko”. Śmieszne t-shirty z nadrukiem to jeden z ponadczasowych klasyków w dziedzinie prezentów wszech czasów. Ich zestawienia kolorystyczne, zarówno jeśli chodzi o kolor samej koszulki jak i drukowanego napisu, można dobierać w niemal nieograniczonych kombinacjach. Taki prezent można sprawić bliskiej osobie, ale można też tej najbliższej w każdym możliwym tego słowa znaczeniu – czyli po prostu sobie. I wcale nie zakrawa to o narcyzm.

ZOBACZ RÓWNIEŻ