dla zakochanych / walentynki 

liczba produktów w wybranej kategorii: 37
    Probably the best man - dowolne imię Probably the best man - dowolne imię
    Probably the best man
    cena: 34,90 zł

Koszulki dla zakochanych na Walentynki.

Dokładnie 14 lutego ochodzone jest coraz bardziej popularne święto zakochanych, czyli Walentynki. Zakochani obdarowują się w tym dniu upominkami, piszą miłosne liściki, chodzą na wyjątkowe randki. Nie można tu jednoznacznie stwierdzić jaki prezent jest najbardziej popularny. Na pewno warto zwrócić uwagę na koszulki dla zakochanych szczególnie na te przeznaczone na Walentynki. Przygotowalismy kilka bardzo ciekawych nadruków. W niemal każdym projekcie można nieco spersonalizować nadruk.

Koszulki dla par na Walentynki.

Szczególnie jako prezent na Walentynki polecamy koszulki z nadrukiem zawierającym imiona zakochanych. W wielu naszych projektach istnieje możliwość dopisania takiego imienia. Dzięki temu koszulka staje się wyjątkowa i niepowtarzalna. Poza tym dajemy wyraźny przekaz, że dziewczyna czy też chłopak noszący takie t-shirty są już zajęci. Szczególnie ciekawą propozycją będą tu koszulki dla par, których w ofercie znajdzie się kilka ciekawych wzorów. Projekty tworzyliśmy tak, aby mogli je nosić zakochani w różnym wieku. Przecież miłość to piękne uczucie, o które warto dbać i w szczególny sposób pielęgnować.

Czy można kupić koszulki dla par z dowolnym imieniem?

Jak najbardziej można u nas kupić takie t-shirty. Szczególnie polecamy takie koszulki z nadrukiem na Walentynki. Na odzieży można nadrukować nie tylko dowolne imię ale także dowolną datę. Oczywiście chętnie wykonamy również inne grafiki, których nie znaleźliście na naszym sklepie. Wystarczy podesłać je do nas mailem. My je zobaczymy, ocenimy i wycenimy. Można także stworzyć własną koszulkę, a raczej własny nadruk w naszym kreatorze. Zakochani mogą obchodzić wiele rocznic i na każdą z nich mogą podarować sobie nawzajem t-shirt z nadrukiem dowolnego imienia na stworzonym przez siebie projekcie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ