dla babci / Dzień Babci 

liczba produktów w wybranej kategorii: 27
  Koszulka dostałam awans jestem babcią Koszulka dostałam awans jestem babcią
  Dostałam awans jestem babcią
  cena: 34,90 zł
  Koszulka najbardziej wyjątkowa babcia na świecie Koszulka najbardziej wyjątkowa babcia na świecie
  Najbardziej wyjątkowa babcia na świecie
  cena: 34,90 zł
  Koszulka byłam mamą jestem babcią Koszulka byłam mamą jestem babcią
  Byłam mamą jestem babcią
  cena: 34,90 zł

Jaki wybrać prezent na Dzień Babci?

Każdego roku, dokładnie 21 stycznia obchodzimy w Polsce Dzień Babci. Z roku na rok coraz trudniej podjąć decyzję co jej kupić. Ciekawym pomysłem na prezent dla babci mogą być koszulki z różnymi nadrukami. Wygodny i luźny t-shirt z oryginalnym nadrukiem będzie na pewno niepowtarzalnym prezentem, tym bardziej, że nadruk możecie zaprojektować u nas sami.

Koszulka na prezent dla babci będzie odpowiednia.

Koszulka to zawsze dobry pomysł na prezent na każdą okazję. W naszym sklepie znajdziecie wyjątkowe i niepowtarzalne koszulki na prezent dla babci zarówno na Dzień Babci jak również na urodziny lub imieniny. Przygotowaliśmy wiele ciekawych wzorów nadruku odpowiednich na każdą okazję. Można oczywiście kupić koszulki dla babci z nadrukiem nawiązującym do jej zainteresowań czy też pracy. 

Koszulki na Dzień Babci, urodziny babci i inne okazje.

Koszulka z nadrukiem sprawdza się jako prezent na każdą okazję. Przykładowo może to być koszulka dla babci na urodziny, na której można nadrukować dowolny wiek, imię lub inny krótki tekst. Powstanie w ten sposób co oryginalnego i niepowtarzalnego. Większej kreatywności wymagają koszulki na Dzień Babci, na kórych należałoby nadrukować coś więcej. Mamy w ofercie kilka ciekawych tekstów. Stworzyliśmy niepowtarzalne projekty, z których część jest zabawnych a część poważnych. Teksty zawsze można zmodyfikować w naszym kreatorze, dzięki czemu koszulka z nadrukiem dla babci będzie wyjątkowa. Do gotowych projektów można zawsze dodać coś od siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ