dla dziadka / Dzień Dziadka 

liczba produktów w wybranej kategorii: 43
  Koszulka dla panów jak mówię że naprawię to naprawię Koszulka dla panów jak mówię że naprawię to naprawię
  Koszulka jak mówię że naprawię to naprawię
  cena: 34,90 zł
  Każdy geniusz nosi okulary Każdy geniusz nosi okulary
  Każdy geniusz nosi okulary
  cena: 33,90 zł
  Koszulka wszyscy mężczyźni rodzą się równi Koszulka wszyscy mężczyźni rodzą się równi
  Wszyscy mężczyźni rodzą się równi
  cena: 34,90 zł
  Król jest tylko jeden Król jest tylko jeden
  Król jest tylko jeden
  cena: 29,90 zł
  Probably the best man - dowolne imię Probably the best man - dowolne imię
  Probably the best man
  cena: 34,90 zł
  Koszulka dla męża modliłem się o dobrą żonę Koszulka dla męża modliłem się o dobrą żonę
  Modliłem sie o dobrą żonę
  cena: 34,90 zł
  Koszulka z nadrukiem Dziadek SA Koszulka z nadrukiem Dziadek SA
  Dziadek SA Firma
  cena: 34,90 zł

Jaki wybrać prezent na Dzień Dziadka?

Każdego roku, dokładnie 22 stycznia obchodzimy w Polsce Dzień Dziadka. Każdego roku wybór i decyzja co kupić dziadkowi na prezent jest coraz bardziej trudna. Ze swojej strony chcieliśmy pomóc w znalezieniu pomysłu i przygotowaliśmy koszulki na prezent dla dziadka z różnymi nadrukami. Wygodny i luźny t-shirt z oryginalnym nadrukiem będzie na pewno niepowtarzalnym prezentem, tym bardziej, że nadruk możecie zaprojektować u nas sami. 

Koszulka na prezent dla dziadka.

Jedną z wielu propozycji prezentu dla dziadka jakie można odszukać w internecie są tradycyjne t-shirty. Jednak w naszym sklepie znajdziecie wyjątkowe i niepowtarzalne koszulki na prezent dla dziadka i to na różne specjalne okazje. Jeśli Wasz dziadek lubi nosić wygodne, luźne t-shirty to pomysł zakupu koszulki wydaje się być idealny. Będzie to praktyczny a zarazem oryginalny prezent, ponieważ przygotowaliśmy wiele wzorów z możliwością nadrukowania dowolnego wieku lub imienia. Wprowadziliśmy modele koszulek z krótkim i długim rękawem w wielu ciekawych kolorach. Proponowane wzory nadruku są odpowiednie zarówno na Dzień Dziadka, urodziny, imieniny, czy też inne specjalne okazje. 

Koszulki na Dzień Dziadka, urodziny dziadka i inne okazje.

Koszulka z nadrukiem sprawdza się jako prezent na każdą okazję. Podobnie jest także w przypadku koszulki dla dziadka na urodziny. Można na takim t-shircie nadrukować dowolny wiek, imię lub inny krótki tekst. Powstanie w ten sposób coś oryginalnego i niepowtarzalnego. Większej kreatywności wymagają koszulki na Dzień Dziadka, na kórych należałoby nadrukować coś więcej. Mamy w sklepie kilka ciekawych propozycji. Stworzyliśmy niepowtarzalne projekty, z których jedne są śmieszne a inne bardziej poważne. Teksty zawsze można zmodyfikować w naszym kreatorze, dzięki czemu koszulka dla dziadka będzie wyjątkowa. Do gotowych projektów można zawsze dodać coś od siebie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ